Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti yıllardır insanların en çok ihtiyaç duydukları işlemlerin başında gelmiştir. İnsanlar günlük yaşantılarını sürdürürken bir çok sorunla karşılaşmaktadır. Bunların başında su kaçağı ve su kaçağı bulma işlemleri gelmektedir. Su kaçağı tespiti: kısaca yaşam alanlarımızdaki temiz suyu hatlarında zamanla oluşan patlak yada kaçak ismine denir. 

Bu kaçak işlemi aradan uzun yılların geçmesi ya da borularda ki uygunsuz koşullardan kaynaklanmaktadır. Bunların başında boruların zamanla birbirinden açılması, esnemesi ya da deforme olmasından kaynaklanmaktadır. Su kaçağı tespiti nde özellikle uzman ve bilirkişiler tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu işlemin önemli olmasının sebebi problemin kaynağının nerede olduğunun direkt olarak bulunmasıdır. Bu işlemi yaparken uzman ve bilirkişiler, öncelikli olarak gözle kontrolü sağlamaktadır. Daha sonraki aşamalarda problemin kaynağını bulmak için bir çok aşama uygulanmaktadır. İlk aşama gözle kontrolü, daha sonraki aşama orada hatlarının geliş güzergahlara, sonraki aşamaları ise problemin gözle görülür durumuna göre cihazla tespitidir. Bu işlemlerin sağlıklı sonuç verebilmesi için uzman kişiler tarafından yapılması önemli hatırlatılır.

Bizler yıllardır türkiye’nin 81 ili nde hizmet ve faaliyetlerimizi sürdürerek, su kaçağı bulma konusunda Türkiye geneline ismimizi duyurmayı başardık. Konusunda ve alanında müşterisine daima en uygun fiyat hizmeti veren firmamız geçmişten günümüzee markasını en iyi temsil ederek gelmeyi başarmıştır. Firmamız su kaçağı konusunda vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra; müşterisine daima güler yüzlü ve olumlu yaklaşmayı başarmıştır.

Bizler müşteri hizmetlerimizle günün 7:24’ü müşterilerimizi her konuda bilgilendirmeyi başardık. Su kaçağı konusunda bizleri arayan tüm müşterilerimize uzaktan yardım sağlayarak ön destek vermeyi kendimizi amaç edindik. Akabinde ise müşterilerimizi en hızlı şekilde ziyaret ederek problemlerini gidermeyi başardık.